Ürün Adı: Engelli Sünger Kaydıak

Ölçü: 2 x 1 x 0.60

Kategori: SÜNGER OYUNCAKLAR

Stok Kodu: 3103

Kargo: Kargo ücreti alıcıya aittir.

Stok Durumu: 7 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Fiyatı: 1400,00

Sünger Merdiven ve oyun gurupları

Sünger Basamak ölçüleri 90*60 cm ölçülerinde üretilmiştir.

Sünger Basamak süngeri 28 dans sert süngerden üretilmiştir kesinlikle çökme ve yumuşama yapmayan kaliteli grii sünger kullanılmaktadır..
Sünger Basamak süngeri CNC makinelerde kesilerek şekil verilmektedir ve bu nedenle elle kesilen süngerlerin köşeleri gibi yamuk yumuk olmamaktadır.
Sünger Basamak kılıfları 650 gr Avrupa malzemeden yapılmaktadır, bun nedenle piyasa malları gibi kabuğu kolay kolay soyulmamakla birlikte leke tutmaz su geçirmez ve kolayca silinir olma özelliğine sahiptir, ayrıca antibakteriyel olup Avrupa standartlarında üretilmektedir, ve bütün belgeleri mevcuttur istenilmesi halinde hiç tereddüt etmeden gönderebileceğimizi belirmek isteriz.
Sünger Basamak kılıflarımız fermuarlı olarak üretilmektedir, eskimesi yırtılması halinde yenisiyle kolayca değiştire bilirsiniz.
Sünger basamakların kullanım alanları anaokulu kreş özel eğtim kurumlarının yanı sıra bireysel  kullanım içinde uygundur.
Sünger Basamak üretimimizde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır.

Sünger basamakların kullanım alanları anaokulu kreş özel eğtim kurumlarının yanı sıra çocuk eğlence merkezleri ve bireysel kullanım içinde uygundur.
Sünger Basamak üretimimizde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmamaktadır.    Çocukların güvenli bir ortamda fiziksel aktivite yapabilmeleri için bir kaç parça sünger oyun parkuru. Bir merdiven, bir küp tünel ve bir rampa kaydıraktan oluşan sünger oyun setlerimizden birini alarak çocuklar hem çok eğlenecek hem de spor yaparak fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacaklar. Oyunsan firması olarak ürettiğimiz bütün ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır.

© Copyright 2020 http://www.oyunsan.com.tr

Tel: +90 (242) 417 76 70
Fax: +90 (242) 227 76 70
Adres: Yenigöl Mahallesi Özer Sokak No:90 Muratpaşa / ANTALYA